Forum Związku Zawodowego Pracowników Socjalnych

www.socjalni.pl
Obecny czas: 18 06 2018 21:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie podział się Igor?
PostWysłany: 01 08 2017 12:36 

Dołączenie: 05 12 2007 22:36
Co się dzieje z ulubieńcami forum, MOPS w Łodzi i pracowników socjalnych, Małgosią W.i Igorkiem M.?
Krążą jakieś plotki i ploteczki, ale może ktoś zna szczegóły jakieś?
Coś pikantnego? :twisted: :twisted: :twisted:
Ponoć sprawa w sądzie pracy w październiku ma być, szanse Małgoś ma niewielkie... ale jak to z sądem, nigdy nic nie wiadomo.
Ale nasz Igorek, ponoć wrócił do korzeni i uprawia jakieś sztuki w teatrze w Warszawie? Ktoś był, widział? Wie gdzie?
Pozdrawiam socjalnych!

Temat postu: Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie podział się Igo
PostWysłany: 02 08 2017 9:28 

Dołączenie: 16 10 2014 3:54
No ja słyszałem, że nasz twardziel z Limanki wywołał na ring zawodnika, z którym od początku był bez szans. Ten błąd odbija mu się czkawką do dzisiaj.
Teraz zmiękła trochę mu rura i ponoć perfidnie chowa się za swoją żoną, jak za słupem. Kto jest winny? Prezes jest winny, a że przy okazji prywatnie prezes jest żoną - chromolić to!
Tak, tak, nasz kochaś wszystko robił tylko z miłości do ludzi, ponoć szczególnie ulubił Władysława Jagiełłę w ładnym pliku :mrgreen:

Profil E-mail  

PostWysłany: 03 08 2017 11:31 

Dołączenie: 01 08 2017 0:17
Niezła bestia z tego Igorka, tak wystawić najbliższą osobę :evil: widocznie nie poszło mu na tym tajemniczym ringu mimo, że sam czasami przypomina postać z Ringu :twisted: https://youtu.be/hpb2-ZOzc_o?t=1m29s
Małgośka nie lepsza, ja bym na miejscu jej ulubieńców uważał, bo w trawie piszczy, że robi dokładnie tak jak obiecała Areczkowi, czyli zwala winę na współpracowników. Taka fajna linia obrony - niewinny dyrektor, który podpisywał tylko podłożone przez złych i skorumpowanych pracowników dokumenty. :lol: 8)
Ciekawe kogo już wtopiła i kto może za nią beknąć? Ja stawiam na Areczka i Darusia :P
Małgośka jak Bismarck, czuje się niezatapialna :wink:

Profil E-mail  

PostWysłany: 11 06 2018 7:55 

Dołączenie: 02 08 2017 19:56
Aro-buziaczek, nie ma dnia by nie przeglądał forum, lubi pisać w kilku osobach. Arcio to dopiero gość, żadnej nie przepuści. A co do tematu głównego to Wagnerowa jest w Ja-Ty-My a Mertyn pracuje w Warszawie, w Polskim Radio.Byłam na koncercie i coś tam w studio Osieckiej robił.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości