Forum Związku Zawodowego Pracowników Socjalnych

www.socjalni.pl
Obecny czas: 23 10 2018 16:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Apel
PostWysłany: 02 02 2016 12:40 

Dołączenie: 01 02 2016 15:47
Koleżanki i koledzy ci którzy w styczniu byli na zwolnieniach lekarskich lub ci którzy pracują z jakiś powodów oraz w szczególności te osoby które otrzymały nagrody wcale niemałe. Apeluje do was abyście wpłacali na fundusz strajkowy jakiś kwoty dla strajkujących koleżanek i kolegów. Znacie powiedzenie ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka. Ja to już zrobiłam i wysłałam część mojej pensji choć na zwolnieniu byłam w styczniu ze względu na niespodziewaną chorobę.
Na pewno te pieniądze nie zrekompensują strat jakie ponieśli strajkujący nie otrzymując pensji w styczniu.
Do Sylwka. Większość się ze mną zgodzi na podział tego funduszu a wygląda to tak: pieniądze powinny być podzielone na ilość dni strajku w styczniu i tyle dni ile kto strajkował to otrzyma, Jest to chyba sprawiedliwe. Trudno jest ocenić kto potrzebuje bardziej a kto mniej. Jest to subiektywne ponieważ jedna osoba nie ma z czego zapłacić rachunków a druga jest w trudnej sytuacji bo brakuje jej np.: na wyjazd w góry na narty w ferie. Nie sądzicie że tak jest uczciwie?. Mam nadzieje że osiągniemy nasz cel. Najważniejsze jest to aby trzymać się razem

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość